Regulamin

Strona przedstawia grafiki będące tekstami internautów. W zależności od rodzaju wstawionego wpisu, treść może w sposób "naukowy" lub "żartobliwy" przedstawiać wskazane w tytule słowo. Każdy obrazek zaopatrzony jest w tytuł (nagłówek), kategorię (w zależności od rodzaju słow np. Rzeczownik, Czasownik, Definicja, Hasło encyklopedyczne itp.) i opis, który nosi nazwę mikrodef'a (mikro definicji). mikropedia działa na zasadie kontrastu i wzbudzają emocje odbiorcy za pomocą przedstawienia trudnych definicji prostymi słowami w sposób przystępny do ogółu opisujących dany tytuł. 

Odpowiedzialność:

Mikropedia.pl nie ma wpływu na umieszczane infromacje oraz opinie, dlatego też strona nie ponosi za nie odpowiedzialności. Odpowiedzialność za każdą wiadomość umieszczaną na stronie ponosi jej autor.

Treści:

Zabrania się umieszczać treści niezgodnych z polskim prawem. Treści szczególnie zabronione na stronie to treści: pornograficzne, rasistowskie, nazistowskie, naruszanie dobro drugiego człowieka itp.

Jeśli stwierdzisz że dane zdjęcie lub komentarz narusza zasady tu panujące prosimy o powiadomienie nas o tym korzystając z maila kontaktowego w zakładce Kontakt, lub korzystając z funkcji "Kontakt" dostępnej na stronie. Nie zapomnij podać o które zdjęcie chodzi oraz uzasadnienia.

Głosowanie:

Każda osoba oswiedzająca stronę ma prawo do jednego głosu na każdy obrazek tzw. Lajk. Jeśli dane zyska dużą ilość głosów pozytywnych, automatycznie zostaje umieszczone na stronie głónej, którą odwiedza największa liczba użytkowników.

Użytkownicy:

Zastrzegamy sobie prawa, do zablokowania adresu IP, wykluczenia możliwości pisania na stronie osobom, które utrudniają prawidłowe działanie strony (dotyczy spamowania, wulgarnych i nieetycznych zachowań).

Jeśli przewinienie użytkownika będzie znaczące, wszystkie szkody, do których się przyczynił będą przedstawione władzom i zostaną rozpatrzone wg polskiego prawa.
Zastrzegamy sobie prawa do aktualizacji zasad panujących na stronie. Do Twoich obowiązków należy zapoznać się z nowymi zasadami przed skorzystaniem ze strony.

AKCEPTUJESZ PANUJĄCE ZASADY
Korzystając ze strony, akceptujesz panujące tu zasady.

mikropedia.pl - definiuj z nami By implanty Gliwice